Таксі-Форсаж Таксі-Форсаж Таксі-Форсаж Онлайн-заказ Таксі-Форсаж  
  Головна сторінка Таксі-Форсаж
   
Таксі-Форсаж Таксі-Форсаж Таксі-Форсаж
Весільні

Chrysler

Американський автомобільний виробник зі штаб-квартирою в передмісті Детройта Оберн-Хіллс, штат Мічиган. Chrysler вперше було організовано в якості корпорації Chrysler в 1925 році. З 1998 по 2007 рік, Chrysler і її дочірні підприємства були частиною німецької DaimlerChrysler AG.

Mersedes

Марка авто «Мерседес» названа на честь австрійської дівчинки Адріани Єллінек, котра мала прізвисько Мерседес. Крім машин, компанія робила суднові й авіаційні двигуни, що дало привід у 1909 році прийняти як логотип трипроменеву зірку — символ успіхів марки на суходолі, воді й у повітрі. В 1926 році відбулося злиття фірм Daіmler і Benz («Бенц»), і зірка була вписана в кільце з лавровим вінком (данина минулим перемогам машин Benz на перегонах). У такому вигляді емблема нерідко використається й понині, нарівні із зображеним тут логотипом.

KIA

Сядьте в цей автомобіль і отримаєте всю повноту приємних відчуттів. Ви відкриваєте двері, сідайте на сидіння і відразу ж відчуваєте елегантність і розкіш автомобіля. Все в цьому автомобілі має сучасні і чіткі форми.Предлагает більш широкі і різноманітні у своєму класі можливості для розміщення різних предметів і дозволяє зручно розміститися п'яти особам. Скрізь, де це необхідно, є пенали, підставки і кишеньки для зберігання різних речей.

KIA

Сучасний привабливий автомобіль, обладнаний електронною системою контролю уприскування палива, 5-ступінчастою коробкою передач і ефективною системою обігріву і кондиціонування. Kia - це якість, безпека і комфорт. Автомобіль легкий в управлінні, економічний і надійний. Завдяки ефективному використанню простору, в салоні створені умови для комфортабельного розміщення 5 людей і багажу. Зручні сидіння обтягнуті тканиною.

BMW

Просторий і комфортний салон. Широкі зручні сидіння, лаконічна і практична оббивка салону, пластик нейтрального сірого кольору і максимально округлені кромки. Контури всіх елементів вже на підсвідомому рівні створюють відчуття безпеки і комфорту.


Такси-Гепард
Таксі-Форсаж Набір водіїв та диспетчерів продовжується! Якщо Вас цікавить працевлаштування в таксі «Форсаж» зателефонуйте
в наш відділ кадрів по телефону (03245)  4-33-33
Такси-Гепард    
Такси-Гепард
Такси-Гепард

Ліцензія АВ 537961 від 8.06.2010:
внутрішні перевезення пасажирів
легковими автомобілями на замовлення;

внутрішні перевезення пасажирів на таксі.

Рекламна підтримка - РА "Advertising Art"
Технічна пiдтримка - dima.lviv.ua